Usługi


Oczekiwania moich klientów są dla mnie szczególnie ważne

Lekcje

Development

UI/UX Design

Hosting

Kontakt

Nieskończone Możliwości

Nieograniczone Projekty & Funkcje

Specjalnie zaprojektowany interfejs użytkownika strony pomoga zwiększyć Twoją obecność w Internecie by dotrzeć do Twoich klientów.Telefon

+48 507 002 147


Projekt

Elastyczny Projekt

Wszystkie strony są przeznaczone do obsługi wszystkich nowoczesnych przeglądarek i wszystkich urządzeń. Użyj dowolnego projektu.

Umowa serwisowa

Umowa

Godzin 8Miesięcznie

Opłata stała do wykorzystania przez Firmę każda następna godzina 100 zł netto. Dojazd do firmy maksymalnie w ciągu 8 godzin od zgłoszenia awarii. Praca od poniedziałku do niedzieli od godziny 7:00 do 18:00 w pozostałych godzinach płatne +50%. Rozliczam się za każde rozpoczęte 30 minut pracy. Dojazd do placówki 15,00 zł.

Umowa

Godzin 16Miesięcznie

Opłata stała do wykorzystania przez Firmę każda następna godzina 90,00 zł netto. Dojazd do firmy maksymalnie w ciągu 6 godzin od zgłoszenia awarii. Praca od poniedziałku do niedzieli od godziny 7:00 do 18:00 w pozostałych godzinach płatne +50%. Bez opłat za dojazd. Rozliczam się za każde rozpoczęte 30 minut pracy. 

Umowa

Godzin 20Miesięcznie

Opłata stała do wykorzystania przez Firmę każda następna godzina 90,00 zł netto. Dojazd do firmy w ciągu maksymalnie 4 godzin od zgłoszenia awarii. Praca od poniedziałku do niedzieli od 7:00 do 18:00, w pozostałych godzinach płatne + 30%. Bez opłaty za dojazd. Rozliczam się za każde rozpoczęte 30 minut pracy.

Umowa

Godzin -Miesięcznie

Opłata stała bez limitu godzin do wykorzystania przez Firmę. Dojazd do firmy w ciągu maksymalnie 1 godziny od zgłoszenia awarii. Moim Klientom zapewniam wsparcie 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Bez opłaty za dojazd. Umowa na 12 miesięcy.

Dla małych i średnich firm

Specjalna oferta dla małych i średnich firm , jeżeli w twojej firmie jest mniej niż 7 komputerów to możesz podpisać ze mną umowę o współpracy bez stałych opłat. Praca od poniedziałku do niedzieli od godziny 7:00 do 15:00, w pozostałych godzinach płatne +50%. Każda godzina pracy serwisanta wynosi 100 zł netto. Dojazd do klienta 15,00 zł. Rozliczam się za każdą rozpoczętą godzinę pracy. W pierwszym miesiącu naszej współpracy wdrażam w Państwa Firmie oprogramowanie do dostępu zdalnego przez Internet, co pozwala mi interweniować bez konieczności dojazdu do klienta i rozwiązywać problem jeszcze w trakcie Państwa telefonu. W pierwszym miesiącu przeprowadzam również audyt informatyczny w celu poprawy bezpieczeństwa i funkcjonowania firmy. Audyt jest przeprowadzany bezpłatnie. Do najważniejszych atutów możemy zaliczyć:
‌- Bardzo krótki czas reakcji na zgłoszenia (w 85% zgłoszenie jest realizowane jeszcze w trakcie telefonu).
‌- Stały nadzór nad programami nie wymaga stałej obecności informatyka w Państwa Firmie.
‌- Prace konserwacyjne, które mogłyby dezorganizować prace w Państwa Firmie przeprowadzane są zdalnie w nocy.
‌- Wszystkie prace inwestycyjne związane z rozwojem informatycznym Państwa Firmy są realizowane za z góry wynegocjowaną cenę, a nie za stawkę godzinową.
‌- Wysyłam comiesięczny raport z rozliczeniem czasu i czynności wykonywanych w danym miesiącu.
‌- Większość zgłoszeń z awariami realizuje natychmiast, poprzez łączenie zdalnie z komputerami i rozwiązuje problem (usuwanie wirusów, konfiguracja poczty, pomoc z oprogramowaniem, itp.) Pomoc zdalna wymaga wdrożenia.Projekt

Nowoczesny i dostosowany do twoich potrzeb

Wygląd

Zawsze skonsultujemy każdą zmianę

Struktura

Ilość stron zależy od ciebie

Hosting Opieka i Projekt

Pozostaw to mi pomogę Ci wystartować