Background Image

Oczekiwania moich klientów są dla mnie szczególnie ważne

Sprawić, by moi Klienci w pełni korzystali z możliwości jakie daje nowoczesna technologia.
Jestem entuzjastą Internetu!

Widzę jego potencjał i możliwości, a co najważniejsze, wiem jak je wykorzystać do realizacji konkretnych celów biznesowych. Od wielu lat stale obserwuje rozwój nowych mediów - w tej branży nie da się inaczej. Zmiany następują z prędkością światła - każdy dzień przynosi nowe pomysły i możliwości.
 
Teoria + Praktyka = Doświadczenie
Dlatego właśnie nie tylko nieustannie zdobywam nową wiedzę ale, przede wszystkim, każdego dnia weryfikuje jej przydatność wdrażając ją w postaci praktycznych rozwiązań. Jest wiele dróg dotarcia do konsumenta w sieci, a ja znam wszystkie z nich i w zależności od potrzeb Klienta, wybieram te, które pozwolą mi osiągnąć sukces.
 
W technologii najważniejsi są... ludzie
Świat jest interaktywny!
Świat wirtualny kręci się już o wiele szybciej od tego rzeczywistego. W każdej sekundzie oszałamiająca liczba użytkowników wymienia uwagi na temat usług, produktów i marek. Setki pytań spotykają się z tysiącami odpowiedzi, a te z milionami komentarzy. W sieci już nie wystarczy
tylko 'być'. Aby myśleć o sukcesie, trzeba w niej być profesjonalnie i z pomysłem. Utrzymanie wizerunku nigdy nie było tak trudne, ale i tak ważne jak obecnie.
 
Realizuje się we współdziałaniu.
Znam się na działaniach interaktywnych, a mój Klient na specyfice swojej działalności. Tylko we współpracy możemy osiągnąć sukces. Od pierwszego kontaktu staje się nie tylko przewodnikiem i reprezentantem Klienta w sieci, ale i wspieram Go swoją wiedzą i doświadczeniem; jestem Jego doradcą, konsultantem i partnerem. Cel mojego Klienta jest moim celem.

Dostosuje się do twoich potrzeb

Pomoc zdalna
Wsparcie techniczne
Serwis
Strony internetowe

Właściciel

Pic
Łukasz Łuczak
Właściciel

Ludzie z pasją

Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu.

Konfucjusz filozof chiński

Ludzie    Strony

 • Bezpieczeństwo

  Avatar
  Łukasz Łuczak
  Bezpieczeństwo IT
 • Nowoczesność

  Avatar
  Łukasz Łuczak
  Bezpieczeństwo IT
 • Elastyczność

  Avatar
  Łukasz Łuczak
  Bezpieczeństwo IT